top of page
PLUSMED_ZEMIN.jpg
DIABETES_PRODUCTS_Çalışma Yüzeyi 1.png
DIABETES_PRODUCTS.png

pM-100

Kan Şekeri Ölçüm Sistemi

Kolay kullanımı ve hızlı yanıt süresi ile bilinen Plusmed fasTTest kan şekeri ölçüm sistemi, sadece küçük bir miktarda kan numunesi ile doğru sonuçlar elde etmek üzere tasarlanmıştır. Plusmed fasTTest kan şekeri ölçüm sistemi, parmak ucundan, avuç içinden veya ön koldan alınan tam kandaki glikoz değerlerini görüntülemek üzere evde ve profesyonel alanlarda kullanılabilir. 

Ekran Resmi 2024-03-18 22.43.00.png
PLUSMED_ZEMIN.jpg
Strip
DIABETES_PRODUCTS-02.png
DIABETES_PRODUCTS.png

pM-100

Kan Şekeri Ölçüm Stribi

Plusmed fasTTest test stiribi, parmak ucundan, avuç içinden veya ön koldan alınan tam kandaki glikoz değerini sayısal olarak görüntülemek üzere Plusmed fasTTest kan şekeri ölçüm cihazı ile birlikte kullanılmaktadır.

Ekran Resmi 2024-03-18 22.49.14.png
PLUSMED_ZEMIN.jpg
DIABETES_PRODUCTS-09.png
DIABETES_PRODUCTS.png

Kan Lanceti

Tek kullanımlık ve tek hasta kullanımı için olan Plusmed fasTTest kan lanseti, kan numunesi almak için parmak delme kalemine takılarak kullanılır.

Lancet
Ekran Resmi 2024-03-18 22.52.01.png
PLUSMED_ZEMIN.jpg
DIABETES_PRODUCTS-03.png
DIABETES_PRODUCTS.png

Kan Şekeri Ölçüm Sistemi

S-02.png

Kullanım kolaylığı ve hızlı ölçüm süresi ile bilinen Plusmed fasTTest DailyCheck Kan Şekeri Ölçüm Sistemi, in vitro teşhis için yalnızca az miktarda kan kullanarak doğru sonuçları vermek üzere tasarlanmıştır. Plusmed fasTTest DailyCheck Kan Şekeri Ölçüm Sistemi, ev, hastane ve klinikler gibi profesyonel ortamlarda; oturur vaziyette veya yatak başı gibi farklı pozisyonlarda alternatif bölgelerden alınan tam kan şekeri düzeylerini izlemek için kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Büyük simgeler ve büyük sayılar içeren kontrast ekranı, kullanıcıların test sonuçlarını kolayca okumasını sağlar.

Ekran Resmi 2024-03-18 22.54.05.png
DAILYCHECK_STRIP.png
Dailycheck
PLUSMED_ZEMIN.jpg
DIABETES_PRODUCTS.png

Kan Şekeri Ölçüm Sistemi

S-03.png

Kolay kullanımı ve hızlı yanıt süresi ile bilinen Plusmed fasTTest DiagnoPro Çoklu Ölçüm Sistemi, sadece küçük bir miktarda kan numunesi ile vücut dışı tanıda doğru sonuçlar elde etmek üzere tasarlanmıştır. Plusmed fasTTest DiagnoPro Çoklu Ölçüm Sistemi taze kapiller tam kan, neonatal kanı, arter ve venöz kan örneklerinden Kan Şekeri, Kan ß-Ketonu ve Kan Ürik Asidi ölçümünde kullanılabilir. Hastaların evde kendi kendine ölçümüne, hastane ve kliniklerde kan şekeri seviyesini izlemek amacıyla profesyonel kullanıma uygun tasarlanmış vücut dışı tanı cihazıdır.

DIAGNOPRO_STRIP.png
DIABETES_PRODUCTS-04.png
DiagnoPro
PLUSMED_ZEMIN.jpg
Hblyzer
DIABETES_PRODUCTS-05.png
HBLYZER_STRIP.png
DIABETES_PRODUCTS.png

HB HEMOGLOBİN ÖLÇÜM SİSTEMİ

hby.png

Fasttest Hblyzer kılcal ve venöz tam kanda Hemoglobin (Hb) ve Hematokrit (Hct) miktarının tespitinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır . Bu sistem anemi gibi klinik durumlarda sağlık profesyonelleri tarafından vücut dışında (in vitro diagnostik kullanım) ve fiziki muayenelerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Ekran Resmi 2024-03-18 23.03.53.png
PLUSMED_ZEMIN.jpg
FastFine

FASTFINE

İNSÜLİN KALEM İĞNESİ

Plusmed FASTFINE insülin kalem iğnesi, insülin kalemlerine takılarak kullanılır. İğnelerin her vücut tipine uyum sağlayan uzunlukları ve genişlikleri vardır. Kullanıcının bedenine göre belirlenebilen 8 mm’den 4 mm’ye kadar seçenekler mevcuttur. Çocuklar için en kısa ölçü olan 4 mm kullanılabilir. Her kalem iğnesi, insülin kalemine takılabilen plastik bir kartuşa gömülmüş durumdadır.

ASDDSA.png
FF-03.png
bottom of page