top of page
PLUSMED_ZEMIN.jpg

TEKNİK SERVİS

Trimpeks Teknik Servis Departmanı, olabilecek en yüksek müşteri memnuniyeti seviyesini ve en kısa zamandaki tamir süresini sağlamak için kendini adamıştır. 
 

Teknik servis kadromuz kendi alanlarında en yetenekli ve tecrübeli mühendis ve teknisyenlerden oluşmuştur. Ürünlerimiz için bakım ve onarım konusunda en iyi servis çözümlerini şirketimiz dışında, tüm Türkiye coğrafyasında yaygın olan servis ağımızla vermekteyiz.

 

Teknik Servis Departmanının kendine ait bir depo alanı olup yüksek miktarda yedek aksamı orada stok ediyoruz. Bu sayede, müşterilerimize yedek aksamları expres servis ile temin edebilmekteyiz. Gereken yedek aksamlar doğrudan depomuzdan temin edilebilmektedir. 
 

Tüm servis operasyonları ISO ve TSE standardlarına uygun olarak yürütülmekte ve kayıt altına alınmaktadır. Bakım ve onarım işlemlerinde yüksek seviyedeki biyomedikal ölçüm ve simülasyon cihazları kullanmaktayız. Ölçüm ve test cihazlarımızın yıllık kontrolleri akredite kalibrasyon enstitüleri tarafından yapılamta ve Teknik Servis Departmanımız da ilgili kurumlar tarafından tamamıyla teftiş edilmektedir.

bottom of page